Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Nurten Boyraz

Op. Dr. Nurten Boyraz

Op. Dr. Nurten Boyraz Hakkımda

Niğde doğumluyum, Kayseri'de lise eğitimimi tamamladım. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olmaya ve doğum alanında çalışmaya lise yıllarında karar verdi. Hayalim annenin taleplerine saygılı, mahremiyete önem veren, çok özel ve kutsal olan doğum sürecine pozitif katkılar sunan bir hekim olmaktı. Yani tıp fakültesine kadın doğum uzmanı olmak için gittim.

2002 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum. Tıpta uzmanlık sınavında ilk sınavımda ilk tercihim olan Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadın doğum ihtisasını kazandım. 2006 yılında Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nde ihtisasımı tamamladım. Zorunlu hizmet biter bitmez hayalimdeki özel doğum hekimliğine geçtim.

Özel ilgi alanımız normal doğumdur. Mümkün olduğu kadar müdahalesiz, doğal, güvenli ve mutlu anılar bırakan doğumlar için çalışmaktayız. Sezaryen sonrası normal doğum ve dikişşiz normal doğum çalışma alanlarımızdır. Evli, iki çocuk annesiyim. Ankara, Çukurambar semtinde özel muayenehanemde hizmet vermeye devam ediyorum.

Öncesinde Çalıştığım Kurumlar;

  • Karapınar Devlet Hastanesi,
  • Sincan Özel Lokman Hekim Hastanesi,
  • Ankara Özel Keçiören Hastanesi,
  • Ankara Özel Akropol Hastanesi.
HASTA GÖRÜŞLERİ
TÜM GÖRÜŞLER
İLETİŞİM ve RANDEVU FORMU

* Tüm form alanlarını lütfen eksiksiz doldurunuz. Mesajınız en az 70 karakter olmalıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Nurten BoyrazOp. Dr. Nurten BoyrazKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0312 375 50510533 708 5517
  1. Op. Dr. Nurten Boyraz
  2. Op. Dr. Nurten Boyraz
  3. Op. Dr. Nurten Boyraz